ChatGPT به مرد کمک می کند آپارتمان را در برلین پیدا کند: در اینجا چگونه است | اخبار فناوری

دهلی نو: شاید پیدا کردن خانه در یک شهر جدید چالش برانگیز باشد، اما آیا می دانستید که ChatGPT می تواند کارها را برای شما ساده تر کند؟ اگرچه ممکن است غیرممکن به نظر برسد، اما بنیانگذار 28 ساله یک کسب و کار سرمایه گذاری خطرپذیر موفق شد چیزی که به ظاهر غیرقابل تصور به نظر می رسید را انجام دهد. پس از نزدیک به چهار ماه تلاش برای یافتن یک آپارتمان، او از ChatGPT استفاده کرد و تنها در دو هفته توانست این کار را انجام دهد.

این نمونه یک بار دیگر پتانسیل نامحدود ChatGPT را نشان می دهد. این ربات چت در صورت استقرار صحیح می تواند به شما در انجام هر کاری کمک کند. دانیل دیپلد، کارآفرین 28 ساله، که شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر EWOR را رهبری می کند، برای یافتن آپارتمانی برای اجاره در برلین با دوست دخترش به سختی تلاش کرد. (همچنین بخوانید: 9 تلفن همراه محبوب در تمام دوران)

علیرغم چهار ماه جستجو، آنها نتوانستند چیزی را که دوست داشتند در موتورهای جستجوی مسکن معروف مانند Immo Scout24، Immowelt و Immonet پیدا کنند. آنها همچنین از مخاطبین خود درخواست کمک کردند، اما متأسفانه هیچ یک از آنها سرنخ قابل اعتمادی نداشتند. (همچنین بخوانید: Netflix شروع به شارژ برای اشتراک گذاری حساب می کند – بررسی کنید چقدر هزینه دارد)

دیپولد به بیزینس اینسایدر گفت: «من واقعاً احساس ترس می‌کردم، زیرا عملاً کسی نبود که بتواند یک آپارتمان بدهد.

دیپلد پس از ماه‌ها کار سخت از ChatGPT کمک گرفت. او از ربات چت خواست تا 20 استراتژی هوشمند در زمینه فناوری را برای یافتن آپارتمانی به او ارائه دهد که ممکن است از آنها برای تکمیل اتکای خود به موتورهای جستجوی آنلاین استفاده کند.

چت بات ایده‌هایی مانند خودکارسازی هشدارها در وب‌سایت‌های املاک و مستغلات و توسعه یک سیستم یادگیری ماشینی برای شناسایی مکان‌ها با بهترین قیمت‌ها ارائه کرد.

اگرچه دیپلد مجذوب برخی از این مفاهیم بود، اما متوجه شد که بسیاری از آنها قابل اجرا نیستند. بنابراین او 40 ایده اضافی از ChatGPT درخواست کرد. ایجاد یک پایگاه داده گسترده با داده های مربوط به تمام مدیران املاک دولتی و خصوصی در برلین در نهایت توصیه مورد علاقه او بود. سپس ممکن است مستقیماً در مورد احتمالات مسکن با آنها صحبت کند.

او تعجب کرد، “هی، آیا می توانم چیزی بسازم که به طور بالقوه با GPT برای من آسان تر شود؟” پس از اینکه هنگام جستجوی یک آپارتمان در برلین کاملا خسته می شوید. او گفت که موفق شد.

به گفته دیپولد، استفاده از ربات چت برای جستجوی محل اقامت یک “راه حل خلاقانه” بود که تجربه سریعتر و بهتری را نسبت به استفاده از تکنیک های استاندارد برای یافتن آپارتمان ارائه داد.

با این حال، او اضافه کرد که چت بات کامل نیست. او به برخی از پیشنهادات ChatGPT به عنوان “کاملا بی ارزش” اشاره کرد. به عنوان مثال، ایجاد یک چت بات برای صحبت با صاحبخانه یا امضای اجاره نامه بدون دیدن فیزیکی ملک، راه حل های پیشنهادی یا قابل اجرا نبود.

Ainsley Murphy

بشارت دهنده آبجو Wannabe. نویسنده فداکار جنرال الکل نینجا. دانشجو. متخصص زامبی خالق مستقل متعصب سفر

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channelدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances