NPR 10 درصد از کارکنان خود را کاهش می دهد

مدیر اجرایی این شرکت روز چهارشنبه گفت که NPR 10 درصد از کارکنان خود را برای جبران 30 میلیون دلار شکاف در بودجه خود اخراج خواهد کرد.

جان لنسینگ، مدیر اجرایی سازمان خبری، در ایمیلی به کارکنان، گفت که چشم انداز مالی شبکه رادیویی عمومی “در هفته های اخیر به میزان قابل توجهی تیره شده است.”

در زمانی که ما در حال انجام برخی از جاه طلبانه ترین و ضروری ترین کارهای خود هستیم، اقتصاد جهانی همچنان نامشخص است. لنسینگ در ایمیلی که توسط نیویورک تایمز به دست آمده است، نوشت. در نتیجه، صنعت تبلیغات ضعیف شده است و ما با کاهش شدید درآمد خود از حامیان مالی دست و پنجه نرم می کنیم.

آقای. لنسینگ گفت که کسری بودجه امسال که زمانی ۲۰ میلیون دلار تخمین زده می شد، به حداقل ۳۰ میلیون دلار رسیده است. او گفت که NPR، یک سازمان غیرانتفاعی با نیروی کار حدود 1100 نفر، قبلا 14 میلیون دلار از هزینه های خود را از طریق حذف موقعیت های باز، محدود کردن سفرهای غیر ضروری و تعلیق برنامه های کارآموزی کاهش داده است. اما به گفته او، این اقدامات دیگر برای جلوگیری از کاهش مشاغل کافی نیست.

یک سخنگوی NPR گفت که حداقل 100 موقعیت در دور اخراج حذف خواهند شد.

او می‌گوید: «می‌دانم که همه این‌ها عمیقاً ناراحت‌کننده است و می‌دانم که این یک دوره ناخوشایند عدم اطمینان را به وجود می‌آورد. لنسینگ در این یادداشت نوشت. ما هرچه سریعتر برای ارائه شفافیت در مورد کاهش های مورد نیاز، با مشورت با اتحادیه های خود حرکت خواهیم کرد.»

او گفت که این کاهش “به طور نامتناسبی بر رنگین پوستان یا هر گروه دیگری که از نظر تاریخی به حاشیه رانده شده اند” تأثیر نخواهد گذاشت و امیدوار است تا هفته 20 مارس تصمیمی در مورد اینکه کدام مشاغل حذف خواهند شد.

NPR به صف طولانی شرکت های رسانه ای می پیوندد که در ماه های اخیر در بحبوحه کاهش درآمد تبلیغاتی و تهدید رکود اقتصادی احتمالی، کارگران خود را اخراج کرده اند. واشنگتن پست، CNN، Vox Media، BDG و Gannett همه کارگران را اخراج کرده اند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم