Sensex، Nifty Gain در تجارت اولیه، Sensex Surges 352 امتیاز | اخبار بازار

بمبئی: بازار سهام داخلی در روز جمعه با رشدی قوی باز شد و معیار Sensex با جهش بیش از 350 واحدی نشانه‌های مثبت جهانی را دنبال کرد و نگرانی‌ها در مورد پیامدهای مشکلات بخش بانکی در ایالات متحده و اروپا را کاهش داد.

BSE Sensex 30 سهمی با 352.26 واحد یا 0.61 درصد افزایش به 57987.10 واحد رسید در حالی که NSE Nifty گسترده تر با 124 واحد یا 0.73 درصد صعود به 17109.60 واحد رسید.

در میان سهام Sensex، 24 سهام افزایش داشتند در حالی که 6 سهام در قرمز بودند. در بسته Nifty، 39 اسکریپ بالاتر و 11 اسکریپ کاهش یافتند.

روز پنجشنبه، این دو شاخص در محدوده مثبت بسته شدند و روند پنج روزه باخت را متوقف کردند.

سهام اروپا و آمریکا روز پنجشنبه با افزایش چشمگیر بسته شدند.

دیپک جاسانی، رئیس تحقیقات خرده فروشی در اوراق بهادار HDFC، گفت که راه های حیاتی چند میلیارد دلاری برای بانک های مشکل دار ایالات متحده و اروپا باعث تقویت اعتماد سرمایه گذاران در روز جمعه و تقویت احساسات در سهام های آسیب دیده شد، اگرچه اکنون نگرانی ها بر این است که آیا یک بحران مالی جهانی به طور کامل جلوگیری شده است یا خیر. .

جاسانی گفت که بازارهای آسیایی در روز جمعه در یک هفته وحشی که شاهد یک بحران بانکی در حال ظهور بود که باعث کاهش بازده اوراق قرضه شد در حالی که فعالان بازار به شدت انتظارات افزایش نرخ بهره در اقتصادهای توسعه یافته را به شدت کاهش دادند، افزایش ریسک را در آمریکا افزایش دادند.

بر اساس داده های BSE، برای ششمین جلسه معاملاتی متوالی در روز پنجشنبه، سرمایه گذاران نهادی خارجی (FIIs) فروشندگان خالص سهام داخلی بودند، زیرا آنها سهامی به ارزش 282.06 کرور روپیه را تخلیه کردند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم